Poznaj nas bliżej!

Monika Żurek

Poznajmy się!

Mam na imię Monika, jestem założycielką i właścicielką butikowego biura nieruchomości. Posiadam bogate doświadczenie na lokalnym rynku nieruchomości - w Warszawie, w Łomiankach oraz w okolicach - ale na swoim koncie mam transakcje w całej Polsce. Za miarę sukcesu uważam opinie i rekomendacje naszych Klientów, którzy chętnie do nas wracają. Zapraszam do współpracy!

#Warso #Warsonieruchomości #nieruchomości #agentnice #agentka #pośrednik #Warszawa #Łomianki


Agnieszka Lewandowska

Poznajmy się!

Mam na imię Agnieszka. Jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami i specjalizuję się w transakcjach sprzedaży. Jestem otwarta, energiczna i w naturalny sposób buduję przyjazną atmosferę, która sprzyja skutecznej sprzedaży. Klienci czują się przy mnie bezpiecznie i wiedzą, że ich problemy to dla mnie wyzwania, którym jestem w stanie sprostać. Zapraszam do współpracy!

#nieruchomości #Warszawa #Łomianki #AgnieszkaLewandowska #agentka #pośrednik #sprzedaż #Warso #Warsonieruchomości


Małgorzata Makowska

Poznajmy się!

Mam na imię Małgorzata i jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości. W swojej działalność na rynku osiągnęłam już pełnoletność! Przez ponad 18 lat na swoim koncie zgromadziłam setki transakcji najmu i sprzedaży. Klienci cenią mnie za to, że mimo wielotetniego doświadczenie nie chodzę utartymi ścieżkami, tylko wyznaczam własne i chętnie korzystam z nowych metod prezentacji nieruchomości, pozyskiwania najemców i sprzedaży nieruchomości. Zapraszam do współpracy!

#MałgorzataMakowska #nieruchomości #sprzedaż #wynajem #profesjonalnie #pośrednik #agentka #nieruchomościWarszawa #wspon #Warszawa #Żoliborz #Bielany #Tarchomin #nieruchomościWarszawa #Warso #Warsonieruchomości #agentkizWarso