Blog

Czy warto zamieszkać w Łomiankach?

Warso Nieruchomości 2024-02-09

To pytanie często pojawia się na facebookowym forum mieszkańców Łomianek. Chociaż kwestia dojazdów do Warszawy w godzinach szczytu wzbudza silne emocje i krytykę, to nowe inwestycje wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem. Domy i mieszkania z rynku wtórnego również szybko znajdują nabywców lub najemców. Jakie czynniki wpływają na popularność Łomianek? Dlaczego Warszawiacy opuszczają stolicę i decydują się na życie w mniejszym mieście?

Więcej

OFERTY NA WYŁĄCZNOŚĆ

Warso Nieruchomości 2023-05-23

Sprzedaż nieruchomości to proces bardzo złożony. Wiele osób początkowo podejmuje samodzielne próby, ale szybko okazuje się, że to praca na cały etat, po godzinach, a czasem w weekendy i święta. Konieczność przygotowania rynkowej oferty i dotarcia z nią do potencjalnych kupców, odpowiadanie na maile i telefony, prowadzenia prezentacji i przede wszystkim obowiązek spełnienia wszystkich wymogów formalno-prawnych finalnie przekonują sprzedających do skorzystania ze wparcia biura nieruchomości.

Więcej

RYNEK PREMIUM WYMAGA OSOBOWOŚCI

Warso Nieruchomości 2022-09-16

Nieruchomości z górnej półki to prawdziwe perły: rezydencje z basenem, wille ukryte w starodrzewiach, luksusowe apartamenty z zapierającą dech w piersiach panoramą, przestronne mieszkania w rewitalizowanych kamienicach. To wszystko, czym chciałby wypełnić swoją ofertę każdy liczący się na rynku premium doradca.

Więcej