Blog

OFERTY NA WYŁĄCZNOŚĆ

Warso Nieruchomości 2023-05-23Sprzedaż nieruchomości to proces bardzo złożony. Wiele osób początkowo podejmuje samodzielne próby, ale szybko okazuje się, że to praca na cały etat, po godzinach, a czasem w weekendy i święta. Konieczność przygotowania rynkowej oferty i dotarcia z nią do potencjalnych kupców, odpowiadanie na maile i telefony, prowadzenia prezentacji i przede wszystkim obowiązek spełnienia wszystkich wymogów formalno-prawnych finalnie przekonują sprzedających do skorzystania ze wparcia biura nieruchomości.

Zasada Win-Win, czyli wszyscy wygrywamy!

W momencie decyzji o rozpoczęciu współpracy z naszą agencją, zachęcamy do podpisania umowy z klauzulą na wyłączność.
Ta forma umowy jest korzystna dla obydwu stron, a właściwie dla każdej z trzech stron.

Umowa na wyłączność zobowiązuje nas do wyboru odpowiednich narzędzi, podjęcia wszelkich możliwych działań prowadzących do sprzedaży i współpracy z ekspertami, których praca wpływa na sprawne i korzystne przeprowadzenia procesu.

Kupujący również jest przez nas „zaopiekowany”, pozostajemy do jego dyspozycji, wyjaśniamy wątpliwości, prowadzimy prezentacje w dogodnych dla niego terminach, a także pomagamy w uzyskaniu kredytu.

Dajemy z siebie wszystko, a w zamian zyskujemy gwarancję, że za rzetelnie wykonaną pracę otrzymamy wynagrodzenie.
Brzmi uczciwie, prawda?

To, co się dzieje za kurtyną!

Umowa na wyłączność oraz wysokość prowizji agenta to elementy, które nadal budzą zastrzeżenia. Czy słusznie?
Zobacz, jakie wykonujemy czynności i zdecyduj, czy warto.

 1. Dokonujemy weryfikacji stanu prawnego nieruchomości.
  Przeglądamy wszystkie dokumenty, które ten stan określają, czyli księgi wieczyste, wypis z rejestru gruntów i wyrys z mapy ewidencyjnej, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. 
 2. Załatwiamy niezbędne formalności i uzupełniamy niezbędną dokumentację. Oznacza to również, że ściśle współpracujemy z urzędami.
 3. Przygotowujemy rzetelną wycenę nieruchomości. Sprzedaż domu lub mieszkania, z którym sprzedający jest związany emocjonalnie, może prowadzić do zawyżania ceny. Wydłuża to proces sprzedaży i zniechęca potencjalnych kupujących.
 4. Przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży. Oferujemy profesjonalny home staging i mamy ogrodnika na pokładzie, czyli robimy wszystko, aby nieruchomość przyciągała spojrzenia.
 5. Przygotowujemy ogłoszenia, na które składają się zdjęcia i nagrania również te z drona oraz opisy. Przyglądamy się nieruchomości, wybieramy elementy, które stanowią o jej przewadze konkurencyjnej, dostosowujemy format ogłoszenia do portali, na których je umieszczamy i dbamy o ich pozycjonowanie.
 6. Podejmujemy liczne działania marketingowe, które pomagają nam dotrzeć do jak największej liczy potencjalnych kupców. Wykorzystujemy media społecznościowe, banery i organizujemy coraz chętniej odwiedzane dni otwarte.
 7. Współpracujemy z pośrednikami z całej Polski. Korzystamy z systemu MLS, czyli narzędzia do wymiany ofert między biurami nieruchomości.
 8. Pozostajemy w stałym kontakcie zarówno ze sprzedającym, jak i kupującym, przy czym zawsze reprezentujemy interesy wyłącznie jednej z nich.
 9. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy bez obecności sprzedającego, dzięki czemu potencjalni kupujący czują się swobodniej i komfortowo. Bardzo często dysponujemy kluczem do nieruchomości, co pozwala nam działać sprawniej i nie fatygować sprzedającego.
 10. Zajmujemy się finalizacją procesu.  Współpracujemy z zaufanymi notariuszami, którzy często wspierają nas i naszych Klientów również „po godzinach”.
 11. Pomagamy w uzyskaniu kredytu dla kupującego. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Jednak te najczęściej daje się jakoś zorganizować, a my współpracujemy z osobami, którzy wiedzą jak.
 12. Pozostajemy do dyspozycji naszego Klienta, aż do momentu zakończenia procesu sprzedaży.

Sprzedaż nieruchomości to ważna, życiowa decyzja, która powoduje wysoki poziom stresu. Rozumiemy to, nie bagatelizujemy obaw, chętnie odpowiadamy na pytania naszych Klientów i sprawnie przeprowadzamy ich przez cały proces sprzedaży. Naszą najlepszą reklamą stanowią opinie osób, które nam zaufały, które nas polecają. Dziękujemy za zaufanie!